عرق نعناع 1 لیتر

تومان ۶۹,۰۰۰

عرق نعناع فلفلی 1 لیتر

تومان ۷۰,۰۰۰

عرق بادرنجبو 1 لیتر

تومان ۱۱۰,۰۰۰
سوغات ارومیه

بزرگترین فروشگاه سوغات ارومیه

سوغاتی‌های خوردنی ارومیه به اندازه دریاچه‌اش بی‌نهایت و مانند غذاهایش بسیار خوشمزه است. نقل و عرقیات این شهر منحصر به فرد است، عرق بیدمشک، بادرنجبویه جزء عرقیاتی است که گردشگران با سفر به این شهر از آن استقبال کرده و خرید می کنند. اگر اهل نوشیدنی‌های گرم و سرد گیاهی هستید، احتمال می‌دهیم از رشد گیاهان دارویی و عرقیجاتی که سوغات ارومیه هم هستند، چیزهایی شنیده باشید. کاشان، شیراز و ارومیه هر سه مهد تولید عرقیات گیاهی هستند ولی عرق بیدمشک ارومیه مانند گلاب کاشان بسیار مشهور و ناب می باشد.

سوغات ارومیه

عرق بیدمشک

urmia

طلای زرد بهترین عبارتی است که می توان برای این گیاه دارویی بیان کرد فراوانی زیاد و همچنین کیفیت بیدمشک ارومیه باعث شده که هر ساله فروردین ماه از همه جای کشور برای خرید این گل با ارزش به این شهر سفر کنند. عرق بیدمشک با رایحه شگفت انگیزش خاصیت آرام بخشی، درمان کم خونی و رفع بی حالی بدن دارد. اگر به این شهر سفر کردید عرق بیدمشک را فراموش نکنید.

1649740913102254732

عرق نعناع

urmia

یکی دیگر از سوغات ارومیه عرق نعناع بوده که نظر گردشگران را به خود جلب می کند. این عرق گیاهی خواص نظیر رفع نفخ معده و کمک دهنده به هضم غذاست. نعناع این شهر تندی و طعم به خصوصی دارد که آن را تبدیل به یکی از سوغات بی نظیر این شهر کرده است. هنگام سفر به این شهر این عرق گیاهی را به سبد سوغات خود اضافه کنید.

بادرنجبو

عرق بادرنجبو

urmia

این گیاه معطر در میانه تابستان به گل می نشینند بوته‌های زیبای بادرشبو دارای عمری یکساله و معطر با گل‌های یاسمنی است که با توجه به خواص کم‌نظیر دارویی و سودآوری آن می‌توان از این گیاه به عنوان معجزه طبیعت در ارومیه نام برد. این شهر یکی از مهمترین مراکز تولید و فروش عرق بادرشبو در کشور است.

سبد خرید

ارسال رایگان سفارشات بالای 400 هزار تومان